Skip to content Skip to footer
0 items - 0.00 zł 0
English EN Polish PL

Witamy Cię w naszym sklepie z tylko zdrowymi produktami

SANTINI – NAJWIĘKSZY W POLSCE DYSTRYBUTOR KSYLITOLU I SŁODYCZY BEZCUKROWYCH
Firma Santini powstała w 2008 r. w Poznaniu.

Nasz zespół to 100% kobiet, które szukały zdrowych słodyczy dla siebie i swoich dzieci.
Jako jedna z pierwszych firm Santini wprowadziła na polski rynek cukier brzozowy ksylitol tym samym promując alternatywne sposoby słodzenia. Od samego początku istnienia konsekwentnie realizuje wizję stworzenia jak najszerszego asortymentu zdrowych słodyczy oraz zamienników zwykłego cukru.

Obecnie Santini to jeden z największych dystrybutorów ksylitolu i erytrytolu w Polsce. Oprócz zdrowych słodzików firma wprowadziła na rynek linię zdrowych słodyczy słodzonych ksylitolem i maltitolem. W ofercie znajdują się pyszne i kolorowe lizaki, zdrowe przekąski, oraz najwyższej jakości ręcznie robione czekolady. Wszystkie produkty zawierają tylko naturalne składniki. Współpracujemy i wspieramy innych producentów zdrowych słodyczy. Każdy produkt wprowadzany do naszej oferty testujemy pod względem składu, smaku i wyglądu. Nie uznajemy półśrodków 😊

Obecnie Santini posiada największą gamę zdrowych bezcukrowych słodyczy. Sprzedawane przez nas produkty cechują się niską kalorycznością i niskim indeksem glikemicznym, są polecane przez dietetyków, lekarzy diabetologów oraz stomatologów. Wszystkie produkty są zdrowe i smaczne. Takie jakie chciałybyśmy dać naszym dzieciom.

 

Gwarantujemy, że dzięki naszym produktom może być i słodko
i zdrowo!

O Nas – Santini